Aktualności:

Warsztat zimowy – Balans energetyczny – PODDANIE SIĘ

Miejsce i termin zostaną podane w późniejszym terminie

Zima to czas nerek i pęcherza moczowego. Będziemy pracować z powszechną emocją jaką jest lęk. Nauczysz się jak panować nad lękiem, znajdziesz jego źródło, a to pozwoli osiągnąć wewnętrzną spójność.

Kiedy potrafisz połączyć emocje i reakcje ciała, jesteś świadomy zachodzących procesów, Twój lęk maleje. Lęk ustępuje, kiedy masz poczucie, że ktoś/coś się Tobą opiekuje, chroni Cię.

Będziemy ćwiczyli umiejętność poddawania się zachodzącym zmianom. Nauczysz się jak nabrać dystansu do życia. Spojrzysz w swój cień, aby nie tracić energii a ją odzyskać.

Porozmawiamy też o sposobach wzmacniania nerek, chronienia ich potencjału, utrzymywania prawidłowej funkcji.

Wyjedziesz z umiejętnością zachowywania swojej energii, podnoszenia oporności na stres, rozwijania umysłu. Poznasz różnicę między poddaniem się a bezsilnością.


Na każdym warsztacie będziemy się odnosić do harmonii oraz uczyć właściwego żywienia. Będziemy poprawiać działanie przewodu pokarmowego, dbać o żołądek, trzustkę i śledzionę. Kończyć to co zaczęte i rozpoczynać to co istotne.

Każdy warsztat zaczyna się w czwartek wieczorem ok. 20.00 i kończy w niedzielę ok. 15. Zajęcia trwają cały dzień, od rana do późnego wieczora, z przerwami na posiłki.

Dokładny harmonogram zostanie podany w pierwszym dniu warsztatu.

Cena pojedynczego warsztatu 1100 PLN + koszty pobytu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.