Aktualności:

Ciało i stres

Najnowsza książka jest już dostępna w sprzedaży w sklepie Instytutu Energomedica.

Nieważne, ile dni jest w Twoim życiu. Ważne jest, ile życia jest w Twoich dniach.Mirsakarim Norbekov

Ze wstępu

Stres dotyka każdego, na wszystkich etapach życia. Jego źródła są jednak bardzo różne – każdy z nas doznaje napięć pod wpływem innych czynników. W życiu nie unikniemy stresu, bo tak naprawdę życie to właśnie stres. Ważne jest jednak, jak ten stan przechodzimy, jak sobie z nim radzimy. Źle przeżywany stres odbiera nam bowiem energię do życia: często powoli, a czasem nagle.

Książka ta pomaga zrozumieć, czym jest stres, jak sobie z nim radzić i jak „odblokować” swoją energię – czyli po prostu, jak żyć w harmonii z sobą samym.

Zazwyczaj sami jesteśmy swoimi największymi wrogami – to nasze postrzeganie powoduje, że coś odczuwamy jako dyskomfort, czyli stres, a coś innego jako komfort. Jednak na pewnym poziomie u wszystkich występują bardzo podobne reakcje stresowe.

(…)


Jak do tej pory, o książce wypowiedzieli się specjaliści:

Autor podaje konkretne, praktyczne, proste i tanie rozwiązania, jak usunąć źródło wielu naszych schorzeń, innymi słowy, jak pozbyć się stresu.Jerzy Zięba, naturoterapeuta, autor bestsellera “Ukryte terapie”
www.ukryteterapie.pl
www.polacydlapolakow.pl
www.facebook.com/ukryteterapie

Wiedza autora zawarta w tej publikacji otwiera przed nami możliwość zrozumienia, a więc budowania naszej świadomości.lek. med. Jacek Giovanoli-Jakubczak, internista, propaguje medycynę holistyczną, założyciel Instytutu Medycyny Holistycznej Vegamedica
www.vegamedica.pl
www.facebook.com/Vegamedica

Książka wskazuje, jak świadomie i aktywnie współuczestniczyć w procesie terapii swojej choroby tak, aby odzyskać zdrowie.lek. Artur Markowski, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, założyciel Collegium Cosmeticum
www.pcme.pl
www.przyjaznakosmetyka.org
www.facebook.com/stowarzyszeniekosmetyczne

Książka do kupienia w sklepie Instytutu Energomedica.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *